suplementy


Kamery rozdzielczościach 2 MPX ( być może i 3 MPX) dość dobra jakość obrazu. Należy tez dobrze dobrać kamery pod względem oświetlaczy podczerwieni żeby promienie oświetlacza równomiernie oświetlały teren pola widzenia kamery.

W przypadku kamer bezprzewodowych największym problemem jest brak stałego zasilania i utrata zasięgu działania kamery z tego właśnie powodu. Bo wiąże się z przyszłym działaniem zestawy monitoringu , i to bezapelacyjnie. Znajdujące się w polu widzenia powierzchnie absorbujące światło lub obiekty nie odbijające światła IR zmniejszają zasięg IR lub sprawiają, że obraz wideo jest zbyt ciemny.

Dzięki automatycznemu przełączaniu między trybami dzień/noc kamery nadają się do całodobowego monitoringu wobszarach na zewnątrz. Zalety AHD: Niska cena, łatwy montaż, nie wymaga specjalnej konfiguracji rejestrator z kamerami, bezawaryjność, dostępne rodzielczości to 720p i 1080p w tej chwili. W asortymencie posiadamy szeroki wybór najwyższej jakości zestawów do monitoringu bezprzewodowego, stanowiących idealny wybór, kiedy chcesz prowadzić monitoring nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynków.

Znajdź idealne rozwiązanie do monitoringu swojej firmy, mieszkania lub domu i wybierz profesjonalny zestaw kamer dostosowany do Twoich optymalnych potrzeb. Rodzielczości 720p, 1080p zapewniają rzeczywistą jakość obrazu porównywalną do kamer IP oraz HD-SDI. Cechą szczególną rejestratora jest możliwość pracy z kamerami HD-TV, AHD, analogowymi a także z kamerami IP. Najważniejsze cechy rejestratora:

Dzięki temu kamery IP stosuje się także do pokrycia większego obszaru, niż ma to miejsce w przypadku kamer analogowych. Największa zaleta kamery IP to wysoka jakość obrazu. W przypadku NVR rejestracja obrazu odbywa się z kamer IP.

W zestawie znajdziemy także komplet okablowania, pilot zdalnego sterowania, mysz USB, 4 kamery, rejestrator oraz zestaw wkrętów. Do budowy monitoringu IP wykorzystywaliśmy sieć LAN, rejestrator oraz zestaw kamer. Na każdym kroku możemy spotkać się z zagrożeniami płynącymi nie tylko z błędnie podjętych decyzji, ale także z niepożądanych działań innych osób.

Co do podglądu nocą to niestety szału nie ma. Halogen z czujkąruchu jak najbardziej wymagany aby móc coś więcej zobaczyć niż tylko że ktoś jest przed kamerą. Z moich odczuć firmę X bym odrzucił, bo jakość obrazu kamer ACTi jest dla mnie nie do przyjęcia i za tę kasę. -rejestrator z dyskiem serwerowym - cena -999 zł netto-, -nie wiem jakiej firmy, ale domyślam się, że HIKVISION.

A) Kamera kopułkowa ACTi E77 10MP WDR, -zaskoczony byłem MARNĄ jakością obrazu (filmy z internetu), dodatkowo CENA za tę jakość ZABIJA 1400zł brutto podana przez Pana z firmy X, W skład zestawu IP wchodzą: 4 kamery K2 IPC-IRQ2200P 1 rejestrator K2 IPC-IRQB2200P. Do naszej oferty wprowadzamy sprawdzone urządzenia, które cieszą się popularnością wśród klientów, zwłaszcza dzięki niezawodnemu działaniu.

Instalują go nie tylko duże firmy, ale również przedsiębiorcy prowadzący małą działalność gospodarczą, a także osoby prywatne. Łączność z rejestratorem może być nawiązywana przez popularne przeglądarki internetowe (IE, Google Chrome, Opera, Safari) lub poprzez darmowe oprogramowanie klienckie iVMS 4200 (komputery) lub iVMS 4500 (smartfony) Jego zaletą jest brak opóźnień oraz łatwiejsza w stosunku do kamer IP konfiguracja systemu.

Łączność z rejestratorem może być nawiązywana przez popularne przeglądarki internetowe (IE, Google Chrome, Opera, Safari) lub poprzez darmowe oprogramowanie klienckie iVMS 4200 (komputery) lub iVMS 4500 (smartfony).

Copyright © 2018 Blevb.com.pl