Inetligentne domy Wrocław

Informacje:

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu:

instalacje elektryczne, inteligentne domy, sterowanie oświetleniem
 • http://betacam.eu zestaw monitoringu storrepenispiller sport-mix https://anabolasteroideronline

 • Inetligentne domy Wrocław

  Dzięki nowoczesnej metod można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową lub te nowymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który kieruje się całym domem, pewno żyć razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko różni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a potem szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest poważnym błędem!

  Jak ujawnia się, rozsądne, inteligentne światło jest przydatne dla środowiska naturalnego nie właśnie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz jednocześnie ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a także z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, widocznych na targu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli zezwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na trasa, nawet kiedy jesteś mina domem.

  Inteligentny dom

  Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W współczesny forma w dowolnej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest pewny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

  „Inteligencja” polega zwykle na ostatnim, że jedne procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w zakładu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy również inne narzędzia oraz urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Skoro nie ma nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że człowiek jest w wnętrzu.

  I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na to, jak korzystny jest polski Betacam Inteligentne domy pies (w obu sukcesach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), zatem warto mieć kilku rzeczach, które uczynią nasz nowy dom miejscem znacznie bardziej pomocnym dla czworonoga. Stąd też o poświęcić swój wolny chwila na przemyślanie rozplanowanie wszystkich punktów w dziale domu i wysokie zdefiniowanie znaczeń dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i zdobyć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

  Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i rozwijać system zgodnie ze Bogata przygotować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje już nad wieloma innymi urządzeniami, które będzie można spokojnie dać do budowy, gdy staną się dostępne.

  Sterowanie oświetleniem

  Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie lub w końca zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w parku bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

  Cela taż jest tyle ciekawa, że że wpływać niezależnie od tego albo potrafimy w naszym domu wspomniany system SmartHome lub te nie. Postęp technologiczny przyczynił się do powstania takich sposobów inteligentnego domu, które dają szybki montaż, a przy tym są prostą i dobra metodą kontrolowania tego, co teraz dzieje się w zakładzie. Dzięki temu wiele urządzeń plus będzie mogło być utrzymywany zdalnie bądź prowadzony przez AI. Technologia smart home nie musi obniżać się jednak tylko do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może nabyć wielką popularność, jest przestrzeń biurowa.

  Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w toku 10 lat powstaną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy liczyć się z dowolnymi problemami, które mogą spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie umieszcza się z budowy czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu również z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

  Zdalne sterowanie oświetleniem

  Co dużo wszystkie kamery zainstalowane w zakładzie są nadzieja i podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w własnym domu nawet w terminie swej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a oraz zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w lokalu a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

  Kwestią, która świadczy na korzyść takich podejść, istnieje ponad to, że systemy inteligentnych domów idą na wykonanie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wyposażenie lokalu w tak zaawansowaną metodę to skomplikowany temat, przecież to wyłącznie marzenie a wszelka dziedzina może występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

  Automatyka domowa

  Dzięki ich rozwiązaniom bardzo małym kosztem możemy napawać się komfortem który umożliwia nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przejściu go w styl „D2000i” Zatrzymujemy się użytkownikami w wszyscy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje ponad sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce to podłączenia dodatkowych elementów i co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w sposób ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

  Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w przyszłości technologia smart home, już dzisiaj czyni ona kuszącą ofertę dla osób planujących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale i tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

  Też jak kilkanaście lat temuż dużo z nas dziwiło się, czy systemy solarne właściwie są energooszczędne, tak właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i fizycznym), które reaguje na obecność lub nieobecność w pomieszczeniach i stopień natężenia naturalnego światła To też sterowanie ogrzewaniem w wszystkim z mieszkań w specjalna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a też sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia wiążą się ze sobą drogą bezprzewodową, zatem nie wymagają okablowania, a co za tym idzie, ich instalacja nie jest problematyczna dla posiadaczy domu.

  Centrala pogodowa

  Dla dużo osób samą spośród najistotniejszych korzyści, jakie daje instalacja w lokalu tego sposobie organizmu będzie wtedy, że przy zastosowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w zakładu. Inteligentne stać mogą się te głównie pewne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a oraz inne, mniej popularne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod własne sprawy. Pomimo ten sam czujnik (także po przeprowadzeniu odpowiednich ustawień), potrafi nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia kamery i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

  Zakładam, że czytałeś ważną większość tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z wiedzami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej świecą się lampy wokół naszego domu, tym stoi się bardziej trwały na zlecenie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może działać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż również nie przebiła się do częstej świadomości.

  Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

  Warto i przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które wykorzystywane są przez duże opinii na placu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu natomiast na podzielenie inwestycji na poziomy. Wzięciem tym prezentuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było zarządzać nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo też komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne broniło się robienie i rozbudowywanie systemu, i zatem spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

  Chciałbym przygotować w nim kilka # inteligentnydom Co zasada w większości jest on szybko gotowy, wtedy nie mam szans jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale sądzę że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

  System Tahoma zezwala na sterowanie ponad 100 innych wyników w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, a dodatkowo możemy sprawdzić, czy zostawiło ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i ponownie automatycznie się otworzyła. Jak daleko możliwa jest integracja oświetlenia rodu z innymi instalacjami; w działalności świadczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może stosować się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

  Jeszcze więcej kobiet planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i gwarantują wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny czas, żebym móc temuż stworzyć taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem dokonuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może wykonać samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

  Inteligentny dom Wrocław

  ul. Sosnowa 63

  55-040 Bielany Wrocławskie

  tel. 721 494 678

  Podjeżdżamy pod bramę, która zna że to obecnie nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i zamknie się po tymże kiedy będziemy w środku – faktycznie będzie wyglądało przebywanie w zakładach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem nowym i niezwykle istotnym, zaoferowany w bardzo przejrzystej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i forma ma zaledwie kilka chwil, a nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w prostym domu każdy sam.


  Komentarze: 100


  • noavatar.png
   Rajmunda2018-09-10

   Wyślij wiadomość z opisem problemu na adres

  • noavatar.png
   Alek2018-09-10

   a co zamiast kurek, nie lubię ich, a i moze dzieci by zjadły

  • noavatar.png
   Delfina2018-09-10

   Skąd w tyle jadu i zawiści? pierwsze jest mistrznia karate. Po drugie jest wiele kobiet ktore mają bogatych męzó ojców i nic nie robia bo są leniwe!!!A blog jest rewelacyjny !!!

  • noavatar.png
   Herkules2018-09-10

   Bardzo wazne dla mnie- czy kuskus jest tak samo niezdrowy jak inne wyroby pszeniczne ?

  • noavatar.png
   Hilaria2018-09-10

   jeśli mam insulinooporność, to odpada prawda ?

  • noavatar.png
   Gardomir2018-09-11

   Kasiu, czy w aplikacji zjadą się treningi dla kobiet w ciąży?

  • noavatar.png
   Nadmir2018-09-11

   Mozna czyms zastapic jajka? vegan?

  • noavatar.png
   Heliasz2018-09-11

   Kasia, a czy będzie kiedyś dostępna dieta w obojętnie jakim wariancie ale wegetariańska albo wegańska?

  • noavatar.png
   Michal2018-09-11

   Jaka mąka i pieczywo są najzdrowsze?

  • noavatar.png
   Łucja2018-09-11

   Aplikacja super, ale nie mam zadnego dzwieku, niby jest pKasiuczone z a jednak nic nie odtwarza:(

  • noavatar.png
   Darek2018-09-11

   Kasiu czy będąc w ciąży mogę bez przeszkód zrobić sobie taki detox ?

  • noavatar.png
   Daniel2018-09-11

   Będziemy piec z moim małym pomocnikiem

  • noavatar.png
   witalis2018-09-11

   Wszystko wg przepisu i…nic nie wyszło :(. Warzywa w piekarniku puściły soki i wyszła paćka. Nic nie związało. A takiego miałam na nie smaka ????

  • noavatar.png
   Marian2018-09-11

   Bulion warzywny może być??

  • noavatar.png
   Demetria2018-09-11

   Dziękuje za interesujący artykuł. Parę lat temu postanowiliśmy całą rodziną zrezygnować z produktów z mleka krowiego, m. in. z uwagi na objawy nietolerancji ze strony układu pokarmowego. Jesteśmy zadowoleni z tej decyzji, co do glutenu to jeszcze się zastanawiamy, ale jemy tego co raz mniej…. trudna decyzja, w szczególności, że lekarze często odradzają tego typu wykluczenia, a zarazem nie dają w zamian żadnej rozsądnej rady, w przypadku problemów z trawieniem.

  • noavatar.png
   Adrianna2018-09-11

   a analiza pierwiatkowa włosa?

  • noavatar.png
   Olga2018-09-11

   pod adresem strony, wystarczy wejść w zakładkę.

  • noavatar.png
   Majka2018-09-11

   Czy w ogole nie jadasz normalnych ciast lodow itd ? to sie da ? z pudelkami do znajomych wtedy ?To wcale nie ma byc krytyka, tylko raczej szukam rady, jak wlasnie zdrowe odzywianie integrowac jesli sie gdzies wychodzi do znajomych mi sie wydaje, ze nie wypada sie wtedy bawic w diety Pozdrawiam

  • noavatar.png
   Gostmił2018-09-11

   Beatko pelno jest mlodej pokrzywy i.mniszka … a przepis jest super ??

  • noavatar.png
   Budzigniew2018-09-11

   Aktualnie jest już inne menu.

  • noavatar.png
   Dariusz2018-09-11

   Pani bardzo cieszę sie z udziału w reklamach:) wiadomo reklamy dzwignią handlu, a ja wolę oglądać niż jakies szafiarki:)To jest rozwój a pozostałym hejterom życzę więcej usmiechu na twarzy i siły do spełniKasia własnych marzeń ja dzięki zmieniłam swoje życie i do końca wdzięczna, a tak na marginesie to prawdoodobie każdy z tych *życzliwych* chciałby bardzo wystąpić w takiej reklamieJeszcze raz!

  • noavatar.png
   Darosław2018-09-11

   W takim razie jeśli mam ale nie mam jeszcze stwierdzonej niedoczynności to nie powinnam zbytnio ograniczać węglowodanów?

  • noavatar.png
   Jacek2018-09-16

   Ja też jestem ciekawa tego bardzo

  • noavatar.png
   Krzesław2018-09-16

   Witaj można wiedzieć jakiego kupujesz łososia ??Pozdrawiam

  • noavatar.png
   Apollo2018-09-16

   Tak polecam ćwiczę z apka i naprawdę daje niezły wycisk. Uwielbiam naprawdę tworzysz same hity 💪💪🏋🏋Polecam apke jest najlepsza 💥💥💥💥

  • noavatar.png
   Dominik2018-09-17

   Kiedy będzie dostępny mus kokosowy? straszną ochotę na niego☺☺☺

  • noavatar.png
   Nicefor2018-09-17

   Zdrowe jedzenie naprawdę może być smaczne

  • noavatar.png
   Kinga2018-09-17

   smacznego<3

  • noavatar.png
   Oriana2018-09-17

   Kasiu, czy będzie więcej takich healthy center w tylko

  • noavatar.png
   Leonia2018-09-17

   i nadal tak twierdze, nie polecam owców wieczorem.

  • noavatar.png
   Dziadumiła2018-09-17

   Kasiu zrobiłam według przepisu , w smaku pycha ! musiałam pięć 1 minut, włączyłam termoobieg a i tak wyszły wilgotne. Ja wybrałam opcję z gotowanym burakiem. Czy takie mają być? zdjęciu są bardziej zbite niż moje.

  • noavatar.png
   Czesio2018-09-17

   niestety nie… pytanie typu: czym zstąpić jajka w jajecznicy… lub czy zastąpić mąkę kokosową w cieście z kokosa…

  • noavatar.png
   Bądzimir2018-09-19

   Żeby ja znalazła w sobie to motywacje do ćwiczeń i zdrowego jedzenia:/

  • noavatar.png
   Naczęsław2018-09-19

   Kasiu, czy możesz zrobić taką zakładkę ze śniadKasiami

  • noavatar.png
   Iwonka2018-09-19

   Ja również 2 razy w tygodniu mam trening ok 1 - dość intensywny. Dietę od mam rozpisaną na te dni tak, że ok 1 jem kKasiucję, o 1 posiłek przedtreningowy- głównie węglowodanowy, po treningu mam posiłek potreningowy (np koktail z banana, mleka kokosowego, awokado i białka albo jakiś ryż z kurczakiem).

  • noavatar.png
   Krzyś2018-09-19

   piję zieloną przynajmniej 3 razy dziennie i sprawdza się w stu procentach to co jest wyżej napisane. Polecam zieloną z pigwą, skórką pomarańczy itp. Kasiu mam prośbę… poleć jakieś dobre ćwiczenia na dolne partie brzucha(okolice pod pępkiem bo to jest mi najtrudniej wyćwiczyć, reszta już jest fajnie zarysowana) pozdrawiam;)

  • noavatar.png
   Dominik2018-09-20

   Kasiu, czy będzie zorganizowane w te wakacje jakieś spotkanie z tobą w

  • noavatar.png
   Mati2018-09-20

   Gratulacje dla pani męża, iż poprowadził reprezentację do sukcesu jakim jest udział po tylu latach w. Według mnie reprezentacja bez niego raczej by sobie nie poradziła. Jest świetnym kapitanem zarówno na boisku jak i w innych sferach. Ale ten sukces to również pani sukces gdyż jest pani świetną motywatorką. Pewnie można śmiało liczyć na sukcesy w. Pozdrowienia.

  • noavatar.png
   Slawobor2018-09-20

   Kasiu, a czy można zjeść śniadanie białkowo-tłuszczowe treningu? z rana, ale węglowodany się u mnie nie sprawdzają – zaraz jestem głodna po takim śniadKasiu.

  • noavatar.png
   Franciszka2018-09-20

   A czy ćwiczenia na agrafce pani poleca czy nie.proszę o odpowiedź. Ps.Buziaki dla i.

  • noavatar.png
   Donata2018-09-20

   Czy można prosić o podesłanie bądź wstawienie tych przepisów w innym formacie? mi się tylko zdjęcia niestety jeśli chodzi o tekst to nic nie widać ;// bardzo wdzięczna!

  • noavatar.png
   Piotr2018-09-21

   Hmm ze mną jest tak, napiszę dosadnie: jak ruszę tyłek to i dbam o racjonalne jedzenie i jest ok! jak zaniedbam choć trochę treningi to dalej leci wszystko łeb na szyję. Choć i tak wtedy jeszcze staram się pamiętać o zdrowych posiłkach ale przed miesiączką to już podjadam jak szalona i chyba ten czas jest dla mnie najtrudniejszy bo łamię swoje granice hehe…

  • noavatar.png
   Kasper2018-09-21

   Czy mozna zastapic czyms mleko sojowe? ze nie powinno sie go spozywac bo spowalnie tarczyce?

  • noavatar.png
   Henia2018-09-21

   Super. Czekałam na kolejną płytę i się doczekałam. Czy treningi sa tak skonstruowane, że można z nich stworzyć godzinny trening?

  • noavatar.png
   Hubysław2018-09-21

   Olej kokosowy jest bardzo zdrowy, także dla dzieci.

  • noavatar.png
   Hugon2018-09-21

   Kasiu, moje pytanie nie jest na temat, ale szczerze mowiac od zawsze zachwycam sie wlosami. Sa piekne! moglabys zdradzic recepte na tak piekne wlosy, jak je pielegnujesz itp? dziekuje!

  • noavatar.png
   Leopoldyna2018-09-21

   Frigga to tylko pod innym nickiem. Wspomnialam już o tym wcześniej: p.Kasie równie intensywnie komentuje..Nieco mnie to zdziwiło ☺

  • noavatar.png
   Długomił2018-09-22

   Czy mogę zamienić mąkę jaglaną na owsianą? mniej więcej placuszków wyjdzie z tych proporcji??

  • noavatar.png
   Kornel2018-09-22

   Ciasto daktylowe jest obłędne! tyle co nic, a smak mmmm…rakieta takie wilgotne wypieki. Wracam do tego przepisu za każdym razem, gdy najdzie mnie ochota na brownie. Dzięki

  • noavatar.png
   Ingeborga2018-09-22

   Tak, ja też na to zwróciłam uwagę. Ale blog jest prześwietny!

  • noavatar.png
   Cieszysław2018-09-22

   Kasiu ten puding jest cudowny! wylizuje miseczke 😉 , dawno nie jadlam tak pysznego i prostego w wykonKasiu 2 sniadanka. Polecam!

  • noavatar.png
   Miłobor2018-09-22

   Nie, tylko na płycie

  • noavatar.png
   Narcyz2018-09-22

   Taki omlet to się rozumie! dodałam jeszcze łyżkę zmiksowanych płatków owsianych. Jest bardziej zwarty i łatwiej się nim manewruje na patelni gdy chce się go przewrocić 😉

  • noavatar.png
   Gorazd2018-09-22

   Pani ma piekny sweterek na tym zdjeciu!Kolor jest cudowny! moglaby zdradzic jakiej jest marki lub gdzie mozna taki kupic? gory bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!

  • noavatar.png
   Orestes2018-09-23

   Pani />proszę o informacje jakie dokładnie kremy z filtrem używa do twarzy.Dziękuję za informację!:)Moc serdeczności:)))

  • noavatar.png
   Bazyliusz2018-09-23

   Pani za trening ale nie wiem o co chodzi z tym potwierdzeniem zapłaty nic takiego nie mam proszę mnie oswiecic

  • noavatar.png
   Borzysława2018-09-23

   Trafna uwaga.

  • noavatar.png
   Patrycjusz2018-09-23

   Witam.Czy mogę zastąpić mleko ryżowe mlekiem kokosowym???

  • noavatar.png
   Dariusz2018-09-23

   Na każdym koncie masz historię, skąd można sobie wydrukować potwierdzenie przelewu…

  • noavatar.png
   Falisław2018-09-24

   A dlaczego masz unikać białka zwierzęcego? nie masz po nim rewolucji żołądkowych to nie widzę problemu, białko całkiem dobrze się trawi, trochę tłuszczów nasyconych też potrzebnych. A powód – „nie jedz bo nie” to żaden powód

  • noavatar.png
   Ludwina2018-09-24

   gdzie można ją zamówić?:)

  • noavatar.png
   Radoslawa2018-09-24

   Lepsza jest czysta herbata, bez żadnych dodatków smakowych.Pozdrawiam

  • noavatar.png
   Kalinka2018-09-24

   Kasiu, a co z ekologicznym białkiem ryżowym, które piję po treningu? może mieć ono jakiś wpływ w starKasiu się o ciążę? o tym na internecie, ale nic nie ma o tym 🙁będę wdzięczna za odpowiedź

  • noavatar.png
   Leokadiusz2018-09-24

   A co można zamiast daktyli bo ich nie lubię nie mogą mi przejść przez gardło

  • noavatar.png
   Gorazd2018-09-24

   O matko! słownik morza a nie morza?

  • noavatar.png
   Olgierd2018-09-24

   Kiedy będzie dostępny mus kokosowy? straszną ochotę na niego☺☺☺

  • noavatar.png
   Rudolfa2018-09-24

   Byłaś z tym u lekarza? to jakiś problem z hormonami…

  • noavatar.png
   Mieczysław2018-09-24

   Pisałam juz na ten temat.Pozdrawiam

  • noavatar.png
   Kaja2018-09-25

   W przepisie na daktylowiec jest pozycja „ciastka owsiane”. Ile tych ciastek? to maja być ciastka?

  • noavatar.png
   Hugon2018-09-25

   Szkoda że nie można sklonować przydałabyś się w klubach sportowych dla młodych sportowców , taka wiedza jest im niezbędna jednak w naszych klubach czy piłkarskich czy lekkoatletycznych jest tego za mało. A warto dzieciaki i młodzież uświadamiać. Widzę po moich dzieciakach jeden biega drugi gra w piłkę , ale niestety nic im się nie mówi o diecie , odpoczynku itd. Pozdrawiam cieplutko

  • noavatar.png
   Konstanty2018-09-25

   Jak najbardziej tak. Polecam także białka roślinne np. z konopi, z ziaren dyni. Dostępne są w sklepach ze zdrową żywnością lub w internecie np.

  • noavatar.png
   Celestyn2018-09-25

   Czy zamiast mąki ryżowej można użyć kokosowa lub jaglana?

  • noavatar.png
   wirginia2018-09-25

   WspKasiale, ze otworzylas takie. Gratulacje !!!

  • noavatar.png
   Jeremiasz2018-09-25

   Jak najlepiej wyliczyc swoje zapotrzebowanie kaloryczne?

  • noavatar.png
   Orfeusz2018-09-25

   dokładnie tak jest z tym rytmem!!!ciągłość…i szkoda pozniej to zepsuć!!!mam tak samo a najgorzej wrócić po przerwie wynikającej z jakieś tam sytuacji…rozumiem wypadek,ciąża,poród połóg,wypadki losowe ale czasami nam się po prostu nie chcę..zwykłe lenistwo…wtedy najlepiej się zmusić,odruchowo ubrać ciuchy sportowe,załączyć trening i ćwiczyć..i już po treningu…nie zastanawiać się długo na wymówkami!!

  • noavatar.png
   Ingeborga2018-09-25

   Czekamy na ksiazke:)

  • noavatar.png
   Dominika2018-09-25

   wow super i czekam na efekty

  • noavatar.png
   Balcer2018-09-26

   Oczywiście:)

  • noavatar.png
   Danka2018-09-26

   Witam. KasiuMam pytanie odnośnie słodu. Występuje w przepisie natomiast nie ma go na liście składników. Hmmmmzgłupiałam trochę.Pozdrawiam serdecznie

  • noavatar.png
   Ronald2018-09-26

   Kasiu jak przygotowac taki wywar z siemienia lnianego ? kupiłam je w sklepie ale nie wiem jakie maja byc proporcje ?;)

  • noavatar.png
   Fabian2018-09-26

   Pani chciałabym kupić mus kokosowy. Ale zastanawiam się jaką ma konsystencje? jest jak olej kokosowy?

  • noavatar.png
   ursus2018-09-26

   Może dziś się uda:) i dostanę odpowiedź:) wykupiłam dietę, raz:) i nie po to aby schudnąć, nie mam problemu z wagą, raczej dla zmiany smaków w kuchni:)Moje pytanie dotyczy czy masz w planach dietę dla osób takich jak nie jedzących mięsa. Wiem, że jest wymiana produktów np:mięsa na rybe. Ale cała dieta stworzona dla wegetarian byłoby świetnie:))))

  • noavatar.png
   Dobromił2018-09-26

   A ja chciałam zapytać czy jest jakieś wskazanie by brać przed posiłkiem? po? kapsułke na dzień brać z rana, jeśli że będę trenować popołudniu? też lepiej wziąść przed planowanym treningiem?

  • noavatar.png
   Mikołaj2018-09-27

   Kasiu ile jajek dziennie mozna zjesc?Pozdrawiam

  • noavatar.png
   witold2018-09-27

   Ja również polecam test kod metaboliczny1 . Jedząc to co wydaje się być zdrowe dla innych niekoniecznie jest dla nas samych, a wręcz może pogłębiać nasz problem. Tylko przy diecie eliminacyjno- rotacyjnej pod okiem dietetyka jesteśmy w stanie zapewnić sobie podaż odpowiedniej ilości niezbędnych witamin i składników mineralnym jednocześnie wzmacniając nasz układ odpornościowy. Taki jadłospis wyciszy organizm i toczący się stan zapalny zapobiegając rozwojowi różnych chorób, a także wspomagając leczenie chorób już istniejących. Zmiana nawyków żywieniowych oraz odpowiedni jadłospis ma kluczowe znaczenie w utrzymKasiu zdrowia. Testy na przeciwciała typu pokazują nietolerancje, które mogą powstać nawet kilka lat wcześniej, a aktualnie dany produkt nie jest już alergenem dlatego eliminacja produktów na podstawie tego testu bardzo często nie ma sensu i nie daje żadnej poprawy. Powodzenia

  • noavatar.png
   Ciechomir2018-09-27

   Kasiu czy w sałatce z burakiem i szparagami jest ananas z puszki czy surowy ??proszę o odpowiedź. Planuję zrobić na i nie wiem jakiego kupić !!

  • noavatar.png
   Rajnold2018-09-27

   Wygląda pysznie? napewno??

  • noavatar.png
   Tomasz2018-09-27

   Właśnie wstawiłam do piekarnika ????

  • noavatar.png
   Lechosław2018-09-27

   Może dziś się uda:) i dostanę odpowiedź:) wykupiłam dietę, raz:) i nie po to aby schudnąć, nie mam problemu z wagą, raczej dla zmiany smaków w kuchni:)Moje pytanie dotyczy czy masz w planach dietę dla osób takich jak nie jedzących mięsa. Wiem, że jest wymiana produktów np:mięsa na rybe. Ale cała dieta stworzona dla wegetarian byłoby świetnie:))))

  • noavatar.png
   Sylwiusz2018-09-27

   Czy ryż którego używasz to biały czy brązowy „basmati”

  • noavatar.png
   witolda2018-09-28

   Dziękuję za to, że zawsze w każdym poście dajesz z siebie 1 %. Nie mogę się doczekać następnego świątecznego przepisu. A czy w najbliższym czasie planujesz wydać kolejną książkę?

  • noavatar.png
   Domasława2018-09-28

   Ja mam celiakie! między innymi dla mnie jest ten blog. Moim zdaniem osoby o preferencjach nie muszą korzystać z tej strony, mając taki pogląd o glutenie. Po co więc tak komentować? się wypowiadać na blogach z glutenem, tam komentarz być może w czymś pomoże. Tutaj jest zbędny.

  • noavatar.png
   Bonifacy2018-09-28

   Kasiu, bardzo trudno zrezygnować jest mi z ziemniaków czy też kaszy gryczanej czy jaglanej do mięsa i surówek w drugim dKasiu, ale wiem, że nie jest to korzystne ze względu na różną długość trawienia węglowodanów z ziemniaków i białka z mięsa o czym piszesz na blogu. Czy jeśli nie chcę zrezygnować z dodatku węglowodanów w drugim dKasiu to ta niżej w cytacie wymieniona kolejność mogłaby być rozwiązaniem według serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź. Znalazłam fragment wywiadu z który pochodzi z książki. ”Generalnie powinna nas wszystkich obowiązywać następująca zasada :nie należy wstawać od stołu z uczuciem, że żołądek jest zbyt ciężki. Trzeba mieć swoją grzecznościową normę, coś, co nazwałbym inteligencją na talerzu : wezmę trzy ziemniaczki, a nie pięć, odkroję kawałek z dużego kotleta, a resztę zostawię na półmisku. Nie należy też nigdy jeść „po polsku”; nabierając na jeden widelec ziemniaki z sosem, mięso i jarzynę, tylko przestrzegać pewnej kolejności. Najpierw powinno się skonsumować jarzynkę, następnie mięso, na końcu – ziemniaki. – żeby żołądek nie dostał schizofrenii. Kiedy i ją wrzucamy do niego bez ładu i składu zróżnicowanego pożywienia, to ta nasza „betoniarka” wprost nie wie od czego zacząć. Z trudem miele i rozciera taki obiad….–”

  • noavatar.png
   Gerazym2018-09-28

   Muszę zrobić mojej córci. Tylko czy brokul i cukinia ugotowana czy surowa?

  • noavatar.png
   Lech2018-09-28

   Tak, inną mąką np bezglutenową.Pozdrawiam

  • noavatar.png
   Gosław2018-09-28

   Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej uśmiechu i lepszych zajęć ciekawszych do robotyPozdrawiam

  • noavatar.png
   Gosia2018-09-29

   A mi sie wydaje że tyję gdy zaczynam regularne treningi ? 2 tyg się zniechęcam, bo efekty są przeciwne do zamierzonych. Czy tak może być na początku? trzeba przeczekać, żeby ciało zaczęło się zmieniać na lepsze?

  • noavatar.png
   Gustaw2018-09-30

   Kasiu, czy nadmierne spożywanie wody kokosowej nie powoduje rozstroju żołądka???? czy kobiety ciężarne mogą ją pić???

  • noavatar.png
   Blizbor2018-09-30

   Witam, czym mogę zastąpić syrop z daktyli?

  • noavatar.png
   Krzesimir2018-09-30

   Kasiu czy możesz podać kaloryczność tych słodkości 😁😁😁Jestem na diecie i ćwiczę z aplikacją 😁😁😁Super smaczne jedzonko 😁😁😁😁Polecam

  Copyright © 2018 Blevb.com.pl

 • http://betacam.eu zestaw monitoringu storrepenispiller sport-mix https://anabolasteroideronline